.

 

به نام خدا

    هدف از تاسيس فروشگاه اينترنتی كالا به خانه در مرحله اول خدمت رسانی به مردم عزیز شهر كرمان  در جهت کمک به صرفه جویی در زمان مشتریان گرامی ، و در سالهای آینده پس از رونق فروشگاه ، معرفی وعرضه صنایع دستی و کالاهای صنعتی تولیدی استان کرمان به هم وطنان گرامی ساکن در ساير شهرهای كشور عزيزمان و حتی خارج از ایران در حد وسع و توانمان.

    كه در ابتدا با ارائه تعدادی معدود از محصولات خوراکی و کالاهای اساسی خانوار و در ادامه به مرور ساير كالاها و خدمات مجاز در چرخه فروش این فروشگاه قرار خواهد گرفت ، اين فروشگاه همواره در راستای احترام به مشتریان و تامین رضایت و خوشنودی آنان قدم بر خواهد داشت تا  با ارائه محصولات  معتبر  به همراه تخفیف  ، بر روی اكثر کالاها و همچنین پرسنل توانمند در کنار شما مشتریان عزیز باشد . اين فروشگاه در نظر دارد تا با خدمت رسانی به مشتریان و همچنین ایجاد كارآفرينی و فرصت های شغلی متعدد در راستای شکوفایی و پیشرفت اقتصادی هم شهری های عزیزمان گامی کوچک بردارد . امید است شما مردم عزیز ، ما را در رسیدن به اهدافمان یاری نمائید.

   هرچند برخی كالاها در اين فروشگاه با تخفيف ارائه ميشود اما هرگز مدعی ارزانترين فروشنده نيستيم. بلكه با توجه به تجربه سالها فعالیت در زمینه تهیه و توزیع  ، افتخار داريم و با اطمينان  ضمانت می كنيم كه كالای اصل و با اصالت را ارائه دهيم . 

 تماشای ویدئوی  کالای تقلبی     

شناخت خوراکی‌های تقلبی

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

مجوزها

نماد تجارت اينترنتی صادره توسط مركز تجارت الكترونيك وزارت صنعت معدن و تجارت

نماد اعتماد

 نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال

نشان ملی رسانه

دارای پروانه کسب و عضو اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی

مجوز قانونی فروشگاه اینترنتی

تمام تلاش ما این است ، با ایجاد محیطی امن و قابل اعتماد ، شما با خیالی آسوده از خدمات فروشگاه کالا به خانه نهایت استفاده را ببرید

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تلفن: 03432266438 - 03432268143 

  پیامک 50001070070001