.

به نام خدا

      قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی کالا به خانه

   قبل از استفاده از این سایت و خرید کالا و يا خدمات که در بخش های مختلف آن ارائه شده، مشاهده  قوانین و مقررات سایت  و موافقت  با مفاد مذکور در آن ضروری است.

   تا اطلاع ثانوی ارسال کالا صرفا در محدوده شهر كرمان میباشد. 

   هزينه حمل ، از 10000 تومان برای مناطق مرکزی شهر و علی الحساب به فاكتور اضافه ميشود. و با افزودن هر کالا به سبد خرید یا افزایش تعداد، مبلغی که برای هر کالا متفاوت است از هزینه ارسال کسر میشود، تا کل هزینه ارسال رایگان گردد.

   مسیرهای طولانی با توجه به تعداد و مبلغ خرید، اگر هزینه اضافی شامل شود، ضمن محاسبه ، اطلاع قبلی و رضایت خریدار هنگام تحویل تسویه میشود. ذکر این مطلب هم خالی از لطف نیست که بیش از 90٪ خریدها ارسال رایگان شده.

   اين فروشگاه اینترنتی به مشتریان خود در ۲۴ ساعت و  هفت روز هفته  امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن ارسال در بهار و تابستان بین ساعات 9 الی 13 و 17 الی 21، روزهای غیر تعطیل خاص می باشد. همچنین  دقت فرمایید سفارشات ثبت شده بعد از ساعت13 ساعت 17 و بعد از ساعت 21،  روز بعد ارسال میگردد.

   رانندگان خودروهای حامل سفارشات امكان ورود به ساختمان و طبقات را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به كوچه  و خیابانهايی كه امكان تردد خودرو و پارك آن می باشد تحویل دهند.

    تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

   هنگام ثبت نام ، ارائه یک شماره تلفن همراه معتبر و قابل دسترسی برای کاربران الزامی است ، لطفا دقت شود پس از ثبت سفارش و تا تحویل کالا تلفن همراه مذکور روشن باشد، زیرا ممکن است ضرورتی پیش آید در مواقعی برای هماهنگی بیشتر با شما تماس گرفته شود.

    کالا فقط به شخص خریدار با رویت کارت شناسایی معتبر تحویل خواهد شد یا به نزدیکان درجه یک او با مشاهده کارت شناسایی خریدار و کارت شناسایی تحویل گیرنده، کالا به کودکان تحویل نمی گردد.

   خواهشمند است به نکات فوق الذکر عنایت ویژه داشته باشید، زیرا در صورت عدم ارائه کارت شناسایی معتبر یا عدم حضور در محل به ناچار تحویل کالا مقدور نخواهد بود، بدیهی است در صورت ارسال به آدرس و برگشت کالا ، هزینه حمل به حامل پرداخت گردیده و غیر قابل برگشت خواهد بود و در صورتی که مشتری درخواست ارسال مجدد یا لغو سفارش را نماید هزینه حداقل 10000تومان دریافت خواهد شد.

   آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید بلافاصله پس از رویت کالا در حضور حامل، به فروشگاه  اطلاع داده شده و کالای آسیب دیده به همراه کلیه متعلقات و صورتجلسه به فروشگاه برگشت شود.

   در خصوص بازگشت كالا لازم به ذكراست با توجه به رعايت اصول سلامت شهروندان كالای غذايی و بهداشتی پس از تحويل امكان مرجوع نمی باشد مگر معيوب و يا غیر قابل استفاده باشد ، لذا در اين خصوص مشتريان محترم بايستی پس از دریافت کالا در صورت مشاهده هر نوع مغايرت و يا عيب و ايرادی سريعا مراتب را تلفنی اطلاع دهند تا در خصوص مرجوع آن تصميم مقتضی اتخاذ گردد.

   خرید از فروشگاه اینترنتی کالا به خانه بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

   فروشگاه به هیچ وجه اطلاعات  کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها سعی میشود حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

   مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات اين فروشگاه اینترنتی اقدام نماید.

   کاربران محترم هنگام ثبت نام بايستی اطلاعات صحیح و آدرس کامل را در فرم مربوطه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل و ارسال سفارش خواهد شد.

    ارتباط فروشگاه با مشتریان از طریق اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن، ایمیل و… ) صورت می گیرد، در هنگام استفاده از خدمات اين سايت و يا تماس با ما ، قبول نموديد كه از طريق پست الكترونيكی ، پيامك و يا ساير امكانات با شما ارتباط برقرار شود.

   هنگام ثبت هر سفارش، یک رسید آنلاین E-mail  و یک پیامک اطلاع رسانی برای شما فرستاده می شود.

    دریافت پیامک از خطوط خدماتی بوده و امکان ارسال با آن شماره مقدور نیست، لطفا در صورت ضرورت به ارسال پیامک فقط به سامانه 50001070070001 ارسال شود.

   زمانی که یک سفارش ثبت می شود دیگر امکان لغو آن وجود نخواهد داشت.

  در مواقعی که نیاز است لغو و یا تغییراتی در سفارش صورت گیرد، لطفا فوری پس از سفارش در ساعات معمول از طریق تلفن و در ساعات شبانه توسط پیامک یا صفحه تماس با ما  اطلاع رسانی فرمائيد ، تغییر یا لغو سفارش بعد از ارسال شامل 100000ریال هزینه حمل خواهد شد.